Klášterec nad orlicí logo

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3
Festival Jeden svět 2024
4
Festival Jeden svět 2024
5
Festival Jeden svět 2024
6 7
8 9 10 11 12
Zápis do 1. třídy na školní rok 2024/2025
13 14
15 16
Volby zástupců rodičů do školské rady
Třídní schůzky
17
Volby zástupců rodičů do školské rady
18
Volby zástupců rodičů do školské rady
19
Volby zástupců rodičů do školské rady
20
Volby zástupců rodičů do školské rady
21
Volby zástupců rodičů do školské rady
22
Volby zástupců rodičů do školské rady
23
Volby zástupců rodičů do školské rady
24
Volby zástupců rodičů do školské rady
25
Volby zástupců rodičů do školské rady
26
Volby zástupců rodičů do školské rady
Orientační stezka Ledříčkovi na stopě
27
Volby zástupců rodičů do školské rady
28
Volby zástupců rodičů do školské rady
29
Volby zástupců rodičů do školské rady
30
Volby zástupců rodičů do školské rady
Seznam přijatých dětí do 1. ročníku - 2024/2025
Dubnová školní vývěska
1
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
2
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
3
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
4
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
5
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Plánované květnové akce

Plánované květnové akce



Datum konání:
2.5.2024
Datum ukončení:
31.5.2024

 

Pátek 3. 5. – program o třídění a recyklaci odpadu Tonda Obal na cestách, 4. a 5.třída - 4.vyuč. hod., 6. a 7.třída - 5.vyuč. hod.

 

Úterý 7. 5. – Praha - exkurze do Poslanecké sněmovny, 8. a 9. třída, vstup zdarma, (na dopravu přispívá škola a SRPDŠ)         

 

Čtvrtek 9. 5. – Hradec Králové - divadlo, 8. a 9.třída, odjezd v 7:30, 120 Kč vstupenka, 80 Kč doprava (na dopravu přispívá škola a SRPDŠ)

 

Úterý 14. 5. - školní výlet 5. třídy

 

Středa 15. 5. a čtvrtek 16. 5. – Česká třebová - soutěž v poznávání přírodnin

 

Středa 15. 5. – Brno - zábavní vědecký park Vida! Brno, 7. a 8.třída, (část nákladů hrazena z dotace Pardubického kraje)

 

Čtvrtek 16. 5. – závěrečný Předškolák, od 15:30 v pergole na školní zahradě

 

Pátek 17. 5.Živa a.s., dětské dopoledne Staň se farmářem

 

Pondělí 20. 5. – Brno - ZOO Brno, 7. třída, (část nákladů hrazena z dotace Pardubického kraje)                                                           

 

Úterý 21. 5. – Moravská Třebová - krajské kolo Olympijského víceboje

 

Středa 22. 5. – Sraz miláčků, od 16 hod.

 

Středa 22. 5. – volby zástupců rodičů a učitelů do školské rady

 

Čtvrtek 23. 5. – Pasíčka - záchranná stanice a ekocentrum, 4. a 5. třída, (část nákladů hrazena z dotace Pardubického kraje)

 

Středa 29. 5. – Králíky - atletické závody Den rekordů

 

Pátek 31. 5. – výchovný koncert

 

Scio testování žáků 5. a 8. třídy