Klášterec nad orlicí logo

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Volby zástupců rodičů do školské rady
30
Volby zástupců rodičů do školské rady
Seznam přijatých dětí do 1. ročníku - 2024/2025
Dubnová školní vývěska
1
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
2
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
3
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
4
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
5
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
6
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
7
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
8
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
9
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
10
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
11
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
12
Volby zástupců rodičů do školské rady
Dubnová školní vývěska
Plánované květnové akce
13
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
14
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
15
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
16
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
Poslední Předškolák a Setkání rodičů v pergole
17
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
18
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
19
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
20
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
21
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
22
Volby zástupců rodičů do školské rady
Plánované květnové akce
Sraz miláčků
Květnová školní vývěska
23
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
24
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
25
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
26
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
27
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
28
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
29
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
30
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
31
Plánované květnové akce
Květnová školní vývěska
1
Květnová školní vývěska
Plánované akce do konce školního roku
2
Květnová školní vývěska
Plánované akce do konce školního roku
Drobečková navigace

Úvod > Žáci > Zájmové činnosti

Zájmové činnosti


 

Volitelné, nepovinné předměty a zájmové útvary 2023/2024

Školní aktivity     

Název Vedení Dny
Seminář z českého jazyka - 9.tř (VP) K. Xaverová Pátek, 12:30-13:15
Kutilská dílna -7.-9.tř. (VP) J. Patočka Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Experimentář -7.-9.tř. (VP) Y. Franková Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Náboženství - 1.-3.tř. (NP) A. Kubíčková Pátek, 12:00-12:45, od 15.9.
Náboženství - 4.-9.tř. (NP)
A. Kubíčková Pátek, 13:20-14:05, od 15.9.
Hra na flétnu – začátečníci (ZÚ) D. Roušarová Středa, 13:15-14:00, od 13.9.
Hra na flétnu – pokročilí (ZÚ) D. Roušarová Středa, 14:00-14:45, od 13.9.
Sportovní hry – 1.-3.tř (ZÚ) T. Honzák Pondělí, 14 - 15, od 11.9.
Sportovní hry – 4.-9.tř. (ZÚ) T. Honzák Pondělí, 15 - 16, od 11.9.
Šachový kroužek - 1.-9.tř. (ZÚ) E. Dvořák Pátek, od 13:00, od 15.9.
Psaní všemi deseti - 6.-9.tř. (ZÚ) E. Papáčková Pondělí, 13:30-14:50, od 18.9.
Výtvarníček – 2.-5.třída (ZÚ) D. Roušarová Čtvrtek, 13:15-14:45, od 14.9.
Deskové a logické hry - 2.-9.tř. (ZÚ) Y. Franková

Úterý, 14:15-15:45, od 19.9.

Šití, vyšívání, pletení, háčkování - 1.-9.tř. (ZÚ) Z. Holečková

Úterý, 13:00-14:30, od 12.9.

Orientální tance - 1.-9.tř. (ZÚ) L. Keprtová Pátek, 13:00-13:45, od 15.9.
Jóga - 1.-9.tř. (ZÚ) M. Hála Čtvrtek, 13:00-14:00, od 14.9.
FIE - začátečníci 6.-9.tř. (ZÚ) M. Leksová Úterý, 14:15-15:00, od 19.9.
     

Mimoškolní aktivity

Název Vedení Dny
Hasičský kroužek  P. Luxová Pátek, 15:30 - 17 hod., u hasičárny
Fotbalový kroužek   Pondělí, Středa, od 17 hod.
Florbalový kroužek   Úterý, od 16 hod.
Rybářský kroužek