Únorová školní vývěska
Přihlašování na prázdninový tábor (8.-12.července)
Jarní prázdniny
Projektový den POKOS pro všechny třídy
Předškolák

Úvod > Škola > Aktuality > Provoz školy od 8.6.2020

Provoz školy od 8.6.2020

Datum konání:
1.6.2020
Datum ukončení:
10.6.2020

Vážení rodiče,

v souladu s harmonogramem uvolňování opatření ve školách Vás chci informovat o aktuálních novinkách.

- Při cestě do školy a ze školy a aktivitách mimo budovu školy se na žáky vztahuje pravidlo o zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky, pokud se nacházejí alespoň dvě osoby v bližší vzdálenosti než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.

- Je možné chodit se žáky mimo areál školy (při dodržování aktuálních mimořádných opatření, platných pravidel pro nošení roušek).

- Vícedenní akce jsou nadále zakázané (např. vícedenní výlety).

- Do školní skupiny lze zařadit žáka i dodatečně, pokud není překročen maximální počet žáků ve skupině a je jinak dodržena neměnnost složení skupin. Zvažte tuto možnost.

A co se týče školních obědů, zrušte si prosím trvalé příkazy, případné nedoplatky s Vámi bude řešit vedoucí školní jídelny individuálně.

Od 8. června je žákům 2. stupně umožněna přítomnost ve škole.

Každá třída bude rozdělena na 2 skupiny, zařazení jednotlivých žáků oznámí třídní učitelé přes Učebnu Google.

Při prvním vstupu do školy předloží žák čestné prohlášení (v příloze). Prohlášení stačí odevzdat jen jednou, vytisknout lze z webových stránek, z mailu nebo vyzvednout ve škole (v ředitelně, sborovně, u paní školnice).

Rozpisy konzultací a vzdělávacích aktivit na 1. týden od 8. do 12. června je uveden v příloze.

Žáci budou chodit do školy 2 x týdně, časy začátku a konce vyučování jsou přizpůsobeny dojíždějícím.

Pondělí a středa: skupinové vzdělávací aktivity a konzultace pro 6. a 8. třídu

Úterý a čtvrtek: skupinové vzdělávací aktivity a konzultace pro 7. a 9. třídu

Pátek: individuální konzultace pro žáky, kteří nebudou do školních skupin chodit (po domluvě s rodiči a jejich souhlasu).

Na další týdny pak bude vždy zveřejněn v dostatečném předstihu. Rozvrh předmětů je orientační, vyučující se mohou zaměřit i na jiné, pokud např. v dané třídě učí více předmětů.

Oběd ve školní jídelně bude zajištěn pro všechny žáky, obědy je nutno odhlašovat.

V naší škole máme personální, materiální i prostorové podmínky tyto vzdělávací aktivity v průběhu června uskutečňovat. Rádi bychom se tedy setkávali se všemi žáky. Pokud Vám však jakékoliv důvody brání posílat své dítě do školy, budeme Vás kontaktovat, abychom se zeptali alespoň na možnost individuálních konzultací.

Děkuji moc za spolupráci a součinnost při vzdělávání dětí/žáků.

Radim Horňák, 731 526 892, info@zsklasterec.cz

Provoz školy od 8.6.2020   příloha_čestné_prohlášení.jpg