Únorová školní vývěska
Přihlašování na prázdninový tábor (8.-12.července)
Jarní prázdniny
Projektový den POKOS pro všechny třídy
Předškolák

Úvod > Škola > SRPDŠ

SRPDŠ

Spolek – sdružení rodičů, přátel a dětí školy – je dobrovolným svazkem rodičů a občanů, kteří se zajímají o výchovu dětí a práci školy. Zastupuje zájmy dětí, hájí a prosazuje jejich vzdělávání a výchovu, všestranný rozvoj jejich osobnosti a podmínky pro jejich plné uplatnění v životě společnosti. Účelem je zejména podpora školních činností a pořádání mimoškolních aktivit.

Členové: Jana Břízová, Lucie Pleváková, Radim Horňák, Aneta Rousová, Tomáš Honzák, Jaroslav Brůna, Ivana Kristejnová, Lenka Rollerová, Antonín Jireš, Monika Rousová, Lucie Michaličková, Renata Horká, Dana Fišerová, Tereza Vavřínová, Edyta Randisová, Barbora Jurčanová, Zora Střelcová, Jitka Jurásková, Pavla Michaličková, Jan Bartoš, … a budeme rádi, pokud se přidají i další.

Na členy spolku se můžete obracet se svými názory, připomínkami, dotazy, …

Stanovy spolku SRPDŠ Klášterec nad Orlicí z.s.

Přihláška do spolku SRPDŠ Klášterec nad Orlicí z.s.