Klášterec nad orlicí logo

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1
Robotika a programování
Zahájení školního roku 2020-2021
Třídní schůzka v 1. třídě
2 3
Třídní schůzka ve 4. třídě
4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14
SRPDŠ – informace pro rodiče – 1.pololetí 2020-2021
15
Království sov
16 17 18
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
19
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
20
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
21
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
22
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
23
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
24
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
25
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
26
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
27
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
28
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
29
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
30
Mimořádní opatření Ministerstva zdravotnictví
1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Žáci > Zájmové činnosti

Zájmové činnosti


 

Volitelné, nepovinné předměty a zájmové útvary 2020/2021

Školní aktivity

Název Vedení Dny
Co se do češtiny nevejde -7.-9. tř (VP) R. Honzáková Středa, 14:20-15:05
Volitelná matematika R. Horňák Pátek, 12:30 - 13:15. Od 11. 9.
Experimentář -7.-9. tř (VP) Y. Franková Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Kutilská dílna -7.-9.tř. (VP) J. Patočka Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Základy administrativy -7.-9.tř. (VP) O. Papáček Pátek, 12:30-13:15
Španělština - 7.-9.tř. (NP) O. Papáček Pátek, 13:25-14:10
Informatika – 3.-4.tř. (NP) R. Horna Úterý, 12:30-13:15
Náboženství – 1.-3.tř. (NP) S. Brůnová Čtvrtek, 12:30-14:00 lichý týden. Od 10. 9.
Náboženství – 4.-9.tř. (NP) S. Brůnová Čtvrtek, 14:00-15:30 lichý týden. Od 10. 9.
Sborový zpěv – 1.-9.tř. (ZÚ) O. Kalášková Středa, 14:15-15:45. Od 16. 9.
Hra na flétnu – I.sk. - 2.tř. (ZÚ) D. Roušarová Úterý, 13:00-13:45. Od 15. 9.
Hra na flétnu – II.sk. - 4.-8.tř. (ZÚ) D. Roušarová Úterý, 13:45-14:30. Od 15. 9.
Hra na flétnu – III.sk. - 9.tř. (ZÚ) D.Roušarová Úterý, 14:40-15:25. Od 15. 9.
Sportovní hry – I.sk. (ZÚ) L. Kubíčková Pondělí, 13:15-14:45. Od 14. 9.
Sportovní hry – II.sk. (ZÚ) L. Keprtová Středa, 14:15-15:45. Od 16. 9.
Šachový kroužek - 1.-9.tř. (ZÚ) E. Dvořák Pátek, od 13:00. Od 18. 9.
Za dětmi do celého světa - 1.-9.tř. (ZÚ) K. Xaverová Čtvrtek, 14:00-15:00. Od 24. 9.
Výtvarné čarování – 1.-6.třída (ZÚ) L. Keprtová Čtvrtek, 14:00-15:30. Od 1. 10.
Deskové a logické hry - 3.-9.tř. (ZÚ) Y. Franková

Úterý, 14:15-15:45. Od 15. 9.

Šití, vyšívání, pletení, háčkování - I.sk. (ZÚ) Z. Holečková

Pondělí, 14:00-15:00. Od 21. 9.

Šití, vyšívání, pletení, háčkování - II.sk. (ZÚ) Z. Holečková Pátek, 13:00-14:00. Od 18. 9.
FIE - 6.-9.tř. (ZÚ) M. Leksová

Pondělí, 12:30-13:30. Od 14. 9.

Robotika a programování - 5.-6.tř. (ZÚ) R. Horna Čtvrtek, 13:30-14:30. Od 10. 9.
     

Mimoškolní aktivity

Název Vedení Dny
Hasičský kroužek  P. Luxová Pátek, 15:30 - 17 hod., u hasičárny
Fotbalový kroužek   Pondělí, Středa, od 17 hod.
Florbalový kroužek   Úterý
Rybářský kroužek