Klášterec nad orlicí logo

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31
Halloween
1
Halloween
2
Halloween
3
Halloween
4
Halloween
5 6
7
Listopadová školní vývěska
8
Listopadová školní vývěska
9
Listopadová školní vývěska
10
Předškolák - 2. setkání
Listopadová školní vývěska
11
Listopadová školní vývěska
12
Listopadová školní vývěska
13
Listopadová školní vývěska
14
Listopadová školní vývěska
15
Listopadová školní vývěska
Třídní schůzky
16
Listopadová školní vývěska
17
Listopadová školní vývěska
18
Listopadová školní vývěska
Ředitelské volno
19
Listopadová školní vývěska
20
Listopadová školní vývěska
21
Listopadová školní vývěska
22
Listopadová školní vývěska
23
Listopadová školní vývěska
24
Listopadová školní vývěska
25
Listopadová školní vývěska
26 27
28 29 30 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Žáci > Zájmové činnosti

Zájmové činnosti


 

Volitelné, nepovinné předměty a zájmové útvary 2022/2023

Školní aktivity

Název Vedení Dny
Suminář z českého jazyka -7.-9.tř (VP) K. Xaverová Pátek, 12:30-13:15
Kutilská dílna -7.-9.tř. (VP) J. Patočka Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Konverzace v anglickém jazyce -7.-9.tř. (VP) P. Brůnová Pátek, 12:30-13:15
Náboženství – 1.-3.tř. (NP) J. Brabenec Čtvrtek, 12:30-13:15
Náboženství – 4.-9.tř.. (NP) J. Brabenec Čtvrtek, 13:15-14:45 lichý týden
Hra na flétnu – I.sk. (ZÚ) D. Roušarová Úterý, 13:00-13:45.
Hra na flétnu – II.sk. (ZÚ) D. Roušarová Úterý, 13:45-14:30.
Sportovní hry – 1.-3.tř (ZÚ) L. Keprtová v rámci ŠD
Sportovní hry – 4.-9.tř. (ZÚ) L. Keprtová Středa, 14:15-15:45
Šachový kroužek - 1.-9.tř. (ZÚ) E. Dvořák Pátek, od 13:00
Jóga - 1.-9.tř. (ZÚ) M. Hála Úterý, 13:10-13:55
Vytvoř si a namaluj – 1.-3.třída (ZÚ) L. Keprtová v rámci ŠD
Deskové a logické hry - 2.-9.tř. (ZÚ) Y. Franková

Úterý, 14:15-15:45

Šití, vyšívání, pletení, háčkování - 1.-9.tř. (ZÚ) Z. Holečková

Pondělí, L 12:30-14:00, S 13:15-14:45

Italština M. Hála  Úterý, 14:00-14:45
     

Mimoškolní aktivity

Název Vedení Dny
Hasičský kroužek  P. Luxová Pátek, 15:30 - 17 hod., u hasičárny
Fotbalový kroužek   Pondělí, Středa, od 17 hod.
Florbalový kroužek   Úterý, od 16 hod.
Rybářský kroužek