Klášterec nad orlicí logo

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Vánoční prázdniny
29
Vánoční prázdniny
30
Vánoční prázdniny
31
PF 2021
Vánoční prázdniny
1
Provoz školy od 4. do 28. ledna
Vánoční prázdniny
2
Provoz školy od 4. do 28. ledna
3
Provoz školy od 4. do 28. ledna
4
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
5
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
6
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
7
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
8
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
9
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
10
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
11
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
12
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
13
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
14
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
15
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
Začátek roku 2021
16
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
17
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
18
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
19
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
20
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
21
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
22
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
23
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
24
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
25
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
26
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
27
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
28
On-line výuka od 4. ledna
Provoz školy od 4. do 28. ledna
29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Žáci > Zájmové činnosti

Zájmové činnosti


 

Volitelné, nepovinné předměty a zájmové útvary 2020/2021

Školní aktivity

Název Vedení Dny
Co se do češtiny nevejde -7.-9. tř (VP) R. Honzáková Středa, 14:20-15:05
Volitelná matematika R. Horňák Pátek, 12:30 - 13:15. Od 11. 9.
Experimentář -7.-9. tř (VP) Y. Franková Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Kutilská dílna -7.-9.tř. (VP) J. Patočka Pátek, 12:30-14:00 lichý týden
Základy administrativy -7.-9.tř. (VP) O. Papáček Pátek, 12:30-13:15
Španělština - 7.-9.tř. (NP) O. Papáček Pátek, 13:25-14:10
Informatika – 3.-4.tř. (NP) R. Horna Úterý, 12:30-13:15
Náboženství – 1.-3.tř. (NP) S. Brůnová Čtvrtek, 12:30-14:00 lichý týden. Od 10. 9.
Náboženství – 4.-9.tř. (NP) S. Brůnová Čtvrtek, 14:00-15:30 lichý týden. Od 10. 9.
Sborový zpěv – 1.-9.tř. (ZÚ) O. Kalášková Středa, 14:15-15:45. Od 16. 9.
Hra na flétnu – I.sk. - 2.tř. (ZÚ) D. Roušarová Úterý, 13:00-13:45. Od 15. 9.
Hra na flétnu – II.sk. - 4.-8.tř. (ZÚ) D. Roušarová Úterý, 13:45-14:30. Od 15. 9.
Hra na flétnu – III.sk. - 9.tř. (ZÚ) D.Roušarová Úterý, 14:40-15:25. Od 15. 9.
Sportovní hry – I.sk. (ZÚ) L. Kubíčková Pondělí, 13:15-14:45. Od 14. 9.
Sportovní hry – II.sk. (ZÚ) L. Keprtová Středa, 14:15-15:45. Od 16. 9.
Šachový kroužek - 1.-9.tř. (ZÚ) E. Dvořák Pátek, od 13:00. Od 18. 9.
Za dětmi do celého světa - 1.-9.tř. (ZÚ) K. Xaverová Čtvrtek, 14:00-15:00. Od 24. 9.
Výtvarné čarování – 1.-6.třída (ZÚ) L. Keprtová Čtvrtek, 14:00-15:30. Od 1. 10.
Deskové a logické hry - 3.-9.tř. (ZÚ) Y. Franková

Úterý, 14:15-15:45. Od 15. 9.

Šití, vyšívání, pletení, háčkování - I.sk. (ZÚ) Z. Holečková

Pondělí, 14:00-15:00. Od 21. 9.

Šití, vyšívání, pletení, háčkování - II.sk. (ZÚ) Z. Holečková Pátek, 13:00-14:00. Od 18. 9.
FIE - 6.-9.tř. (ZÚ) M. Leksová

Pondělí, 12:30-13:30. Od 14. 9.

Robotika a programování - 5.-6.tř. (ZÚ) R. Horna Čtvrtek, 13:30-14:30. Od 10. 9.
     

Mimoškolní aktivity

Název Vedení Dny
Hasičský kroužek  P. Luxová Pátek, 15:30 - 17 hod., u hasičárny
Fotbalový kroužek   Pondělí, Středa, od 17 hod.
Florbalový kroužek   Úterý
Rybářský kroužek